Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Скенери |
| Съвместимост | P-150/M, P-215/II |
| Тип | Power adapter |
| Цвят | Black |
| Други | 220 V AC, 50 Hz |
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Скенери |
| Съвместимост | P-150/M, P-215/II |
| Тип | Power adapter |
| Цвят | Black |
| Други | 220 V AC, 50 Hz |
Reviews
There are no reviews yet.