Additional information
| Weight | 32.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 68 × 19 cm |
| Производител | EATON |
| Вх.напрежение, V | 220 |
| Изх. мощност, VA | 2200 |
| Брой изводи | 9 |
| Тип изводи | IEC 320 C13, IEC 320 C19 |
| Технология | Line-Interactive |
| Weight | 32.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 68 × 19 cm |
| Производител | EATON |
| Вх.напрежение, V | 220 |
| Изх. мощност, VA | 2200 |
| Брой изводи | 9 |
| Тип изводи | IEC 320 C13, IEC 320 C19 |
| Технология | Line-Interactive |
Reviews
There are no reviews yet.