Additional information
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 10 × 5.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Kомпютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 3200 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 5 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | RGB color |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 125 x 75 x 40.5 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 120 g |
























