Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Производител | BENQ |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Мултимедийни проектори |
| Съвместимост | OS: Android 5.0 & above |
| Тип | Network adapter |
| Тип конектор 1 | M, USB-A |
| Тип конектор 2 | Bluetooth |
| Цвят | Black |
| Други | Dimension (WxHxD): 50.3 x 18.3 x 8.7 mm; Weight: 13.9 g |





















Reviews
There are no reviews yet.