Additional information
| Weight | 24.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135.5 × 15 × 86.7 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HISENSE |
| Размер на екрана, inch | 55 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Smart |
| Динамичен контраст | 1 200:1 |
| Честота, Hz | 120 |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2×10 + 20 + 2×10 W, Dolby Atmos, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, USB 2.0, USB 3.0, S/PDIF, Audio (L/R) in, Headphone out, 2 RF, Composite (AV) in |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 93 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 123.3 x 30.7 x 78.0 cm |
| Цвят | Gray |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |
































