Additional information
| Weight | 17.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 136.4 × 13.6 × 86.4 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HISENSE |
| Размер на екрана, inch | 55 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Smart |
| Динамичен контраст | 1 200:1 |
| Честота, Hz | 60 |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2×8 W, DTS Virtual X, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, USB 2.0, USB 3.0, S/PDIF out, Audio (L/R) in, Headphone out, 2 RF, Composite (AV) in |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 130 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 123.2 x 29.1 x 77.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 200 mm |


























