Additional information
| Weight | 16.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 13.5 × 84.6 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на път |
| Производител | HISENSE |
| Размер на екрана, inch | 55 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Smart |
| Динамичен контраст | 1200:1 |
| Честота, Hz | 60 |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2×8 W, DTS Virtual X, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, audio (L/R) in, headphone out, RF tuners, composite (AV) in |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 84 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 123.3 x 27.4 x 76.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 400 mm |































