Additional information
| Weight | 24.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160.2 × 16.1 × 99.6 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на път |
| Производител | HISENSE |
| Размер на екрана, inch | 65 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Smart |
| Динамичен контраст | 2 000:1 |
| Честота, Hz | 60 |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2×10 W, DTS Virtual X, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, audio (L/R) in, headphone out, 2 RF tuners, composite (AV) in |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 98 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 145.2 x 30.0 x 89.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |

































