Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.8 × 49.5 × 19.8 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MS818dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 45 000 pages |
1,149.60лв. / 587.78€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.8 × 49.5 × 19.8 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MS818dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 45 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.