Additional information
| Weight | 0.267 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 10 × 3.45 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Капацитет, GB | 2048 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Цвят | Black |


















