Additional information
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 14.1 × 3.2 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет, GB | 1024 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Интерфейс | USB |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 74.8 x 54.0 x 12.5 mm |
| Тегло, g | 35 g |




















