Additional information
| Weight | 0.323 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 14.5 × 4.2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 2048 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Скорост, об/мин | 5 400 rpm |
| Интерфейс | USB 3.0 / USB 2.0 |
| Цвят | Silver |



















