Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Производител | VERBATIM |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет | 1000 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Скорост, об/мин | 5 400 rpm |
| Интерфейс | USB 3.0 SuperSpeed |
| Цвят | Black |














Reviews
There are no reviews yet.