Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5.4 × 11.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG2150, MG3150 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | 180 pages / 67 photos |
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5.4 × 11.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG2150, MG3150 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | 180 pages / 67 photos |
Reviews
There are no reviews yet.