Additional information
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.4 × 5 × 11.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG2150, MG3150 |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | – |
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.4 × 5 × 11.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG2150, MG3150 |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | – |
Reviews
There are no reviews yet.