Additional information
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.9 × 13.7 × 18.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MS312dn/Lexmark MS415dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
338.30лв. / 172.97€
Наличност: на склад
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.9 × 13.7 × 18.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MS312dn/Lexmark MS415dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.