Additional information
| Weight | 29.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 65 × 56.5 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Натоварване, стр./месец | 250000 |
| Скорост, стр./мин. | 52 |
| Резолюция | 1200×1200 |
| Медия, тип | Card Stock, Dual Web Labels, Envelopes, Integrated Labels, Labels, Paper Labels, Plain paper, transparencies |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | Standard Tray: 60 – 176 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Standard: Up to 650 sheets; Maximum: Up to 4 400 sheets |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Standard: Up to 550 sheets; Maximum: Up to 2 550 sheets |
| Двустранен печат | Not available |
| Памет, MB | Standard: 512 MB / Maximum: 4 608 MB; HD – Option Available |
| Интерфейс | Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), One Internal Card Slot, USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B) |
| Мрежа | Gigabit Ethernet (10/100/1000); Optional network ports: MarkNet N8230 Fiber Ethernet Print Server |
| Безжична мрежа | Marknet N8370 WiFi Option |
| Консумативи | 15 000-page Black High Yield Cartridge, 7 500-page Cartridge |
| Съвместими операционни системи | Citrix, Linux, Mac OS X, Novell, Unix, Windows |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 428 x 510 x 445 |
| Цвят | Grey-Black |
| Други | 2.4-inch (60 mm) Color LCD display |






















Reviews
There are no reviews yet.