Additional information
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 14 × 78 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HISENSE |
| Размер на екрана, inch | 50 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Smart |
| Честота, Hz | 60 |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2x 8W, Dolby Digital Plus, Dolby Audio, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, Headphone out, Composite (AV) in, CI+, 2 RF In |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 75 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 111.7 x 27.4 x 70.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 300 mm |





























