Additional information
| Weight | 10.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 108.8 × 13.2 × 69.5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HISENSE |
| Размер на екрана, inch | 43 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Smart |
| Динамичен контраст | 4000:1 |
| Честота, Hz | 60 |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2x 7W, DTS Virtual X, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, Audio (L/R) in, 2 RF In, Composite In (AV), CI+ Slot, Headphone Out |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 49 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.3 x 60.1 x 20.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 200 mm |
























