Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 36 × 22.5 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon C1330 series |
| Цвят | Yellow |
| Брой копия | Up to 5300 pages |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 36 × 22.5 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon C1330 series |
| Цвят | Yellow |
| Брой копия | Up to 5300 pages |