Additional information
| Weight | 0.542 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 11.5 × 7.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HUAWEI |
| Скорост | 2975 |
| Антена | Built-in smart antennas, Antenna gain: 2.4 GHz – 2 dBi, 5 GHz – 3 dBi |
| Интерфейс | 2x 10M/100M/1GE (RJ45), 1x USB, BLE 5.0 Bluetooth |
| Стандарти | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, IEEE 802.11h/d/e/k/v/w/r |
| Сигурност | 802.11i, Wi-Fi Protected Access (WPA), WPA2, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3, WAPI, 802.1X, Advanced Encryption Standards (AES), Temporal Key Integrity Protocol (TKIP), WEP, Open EAP Type(s) |
| Захранване | PoE |
| Управление | Cloud-based Management |
| Размери, mm | 160 x 86 x 38 x mm |
| Тегло, g | 320 g |











