Additional information
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.6 × 28.5 × 11.7 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HUAWEI |
| Скорост | 8350 |
| Антена | Built-in smart antennas, Antenna gain: 2.4 GHz – 4.5 dBi, 5 GHz – 6 dBi |
| Интерфейс | 1x 10GE electrical, 1x GE electrical, 1x 10GE SFP+, 1x USB, Build in IoT slots, BLE5.0 Bluetooth |
| Стандарти | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, IEEE 802.11h/d/e/k/u/v/w/r |
| Сигурност | 802.11i, Wi-Fi Protected Access (WPA), WPA2, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3, WAPI, 802.1X, Advanced Encryption Standards (AES), Temporal Key Integrity Protocol (TKIP), WEP, Open EAP Type(s) |
| Захранване | PoE++ |
| Управление | Cloud-based Management |
| Размери, mm | 220 x 220 x 61 x mm |
| Тегло, g | 1850 g |















