Additional information
| Weight | 1.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 29.7 × 9 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HUAWEI |
| Брой портове WAN (скорост) | 1 dual personality |
| Брой портове LAN (скорост) | 4×10/100/1000Base-T |
| Стандарти | 802.11b/g/n/ac |
| Скорост, Mbps | 300 Mbps |
| Мобилна мрежа | 3G |
| Портове USB | 1x USB 2.0 |
| Слот за карти | 2x SIM card slots |
| Сигурност | WEP, WPA, WPA2, SPI |
| Защитна стена | Stateful firewall |
| QoS | |
| Управление | |
| Размери, mm | 240 x 161.5 x 38 mm |
| Тегло, g | 600 g |



















