Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 2400 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 84 x 118 x 45 mm |
| Цвят | Black/Grey |
| Тегло, g | 111 g |
| Други | 1x AA batteries, 2-level scroll wheel speed adjustment for hyper-scrolling or precision, The full-size design with added thumb and palm rest ergonomically caters |

























Reviews
There are no reviews yet.