Additional information
| Weight | 0.163 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 1600 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 63 x 111 x 34 mm |
| Цвят | Black/Red |
| Тегло, g | 120 g |
| Други | Full-size mouse for better grip, Ideal for both left- and right-handed usage, Supported PC with USB port |
























Reviews
There are no reviews yet.