Additional information
| Weight | 0.966 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Брой ядра | 10 |
| Честота, GHz | 2.40 |
| Кеш, MB | 13.75 |
| Други | 100 W |
1,991.72лв. / 1,018.35€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.966 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Брой ядра | 10 |
| Честота, GHz | 2.40 |
| Кеш, MB | 13.75 |
| Други | 100 W |
Reviews
There are no reviews yet.