Additional information
| Weight | 0.221 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 7 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет, GB | 960 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |



















