Additional information
| Weight | 0.407 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 18 × 7 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет, GB | 2048 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 3.5" |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
| Интерфейс | SATA 6Gb |
| Цвят | N/A |
















