Additional information
| Weight | 0.484 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.7 × 19.3 × 9.5 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет | 480 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 540 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 410 MBp/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 174.0 x 133.0 x 63.0 (including the tray) |
| Тегло, g | 434 g incl. tray |



















