Additional information
| Weight | 0.251 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.4 × 13.3 × 6.3 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет | 240 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 550 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 320 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 174.0 x 133.0 x 63.0 (including the tray) |
| Тегло, g | 433 g |

















