Additional information
| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 3 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | TruDDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 3 200 MHz |
223.88лв. / 114.47€
Наличност: на склад
| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 3 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | TruDDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 3 200 MHz |