Additional information
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 3.4 × 38.1 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | на път |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Black |
| Материал | Made with recycled material |
107.30лв. / 54.86€
Наличност: на път
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 3.4 × 38.1 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | на път |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Black |
| Материал | Made with recycled material |