Additional information
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 7 × 47 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Grey |
73.00лв. / 37.32€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 7 × 47 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Grey |