Additional information
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 48 × 5 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Grey |
| Материал | Snow yarn polyester fabric,Quick access pocket,Padded interior,Adjustable shoulder strap |





















