Additional information
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 15.3 × 11 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Капацитет, GB | 6144 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 3.5" |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Цвят | Black |




















