Additional information
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 31 × 7 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Серия | ZBook |
| Софтуер | Windows 10 |
| Процесор, серия | Intel Core i9 |
| Процесор | 24 MB cache, Intel Core i9-11900H 2.50 GHz |
| Чипсет | Intel WM590 |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 4 SoDIMM slots, 64GB DDR4-3200 ECC SDRAM, up to 128GB DDR4-3200 non-ECC SDRAM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисплей, inch | 15.6 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта | Еxternal |
| Видео карта, GB | 4 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Audio by Bang & Olufsen, dual stereo speakers |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | WiFi 6AX201 |
| Bluetooth | Bluetooth 5 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Mini DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with USB4 Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p HD camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module TPM 2.0 |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 8 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.1 x 24.3 x 2.6 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.35 |

























Reviews
There are no reviews yet.