Additional information
| Weight | 1.24 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15" |
| Цвят | Black |
| Материал | form-fitting neoprene |
39.00лв. / 19.94€
Наличност: на склад
| Weight | 1.24 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15" |
| Цвят | Black |
| Материал | form-fitting neoprene |
Reviews
There are no reviews yet.