Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 12 × 12 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на път |
| Производител | VERBATIM |
| Тип на диска | CD |
| Капацитет, GB | 0.7 |
| Скорост на запис | 52x |
| Презапис | – |
29.99лв. / 15.33€
Наличност: на път
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 12 × 12 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на път |
| Производител | VERBATIM |
| Тип на диска | CD |
| Капацитет, GB | 0.7 |
| Скорост на запис | 52x |
| Презапис | – |