Additional information
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.4 × 15.7 × 9 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP7010C, i-SENSYS LBP7018C |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 7000 pages |
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.4 × 15.7 × 9 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP7010C, i-SENSYS LBP7018C |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 7000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.