Additional information
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 8.6 × 8.3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon LBP7018C, LBP7010C |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1200 pages |
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 8.6 × 8.3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon LBP7018C, LBP7010C |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1200 pages |
Reviews
There are no reviews yet.