Additional information
| Weight | 96.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 76 × 111.4 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Достъпни функции | Copy, Fax, Print, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 57 |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 57 |
| Принтер резолюция | 1200×1200 |
| Скенер, тип | Flatbed scanner with ADF; CCD Technology |
| Скенер резолюция | 1200×600 |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Archival PDF, FTP, Highly compressed PDF, JPG, Lexmark Document Solutions Suite (LDSS); File Formats: JPEG, PDF, Scan Destinations: e-mail, Searchable PDF, Secure PDF, TIFF, USB Flash drive, USB or Network connected computer, XPS |
| Копир скорост черно, копия/мин | 57 |
| Копир скорост цветно, копия/мин | 57 |
| Копир резолюция | 1200×600 |
| Брой копия | – |
| Мащабиране | 25 – 400 % |
| Факс, тип | ITU T.30, V.34 Half-Duplex |
| Факс резолюция | – |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Памет, страници | – |
| Съкратено набиране | – |
| Групово набиране/ Дестинации | – |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | – |
| Интерфейс | One Internal Card Slot, Two Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), Two Rear USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified ports (Type A), USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B) |
| Мрежа | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Безжична мрежа | Optional |
| Памет, MB | Standard: 2048 MB / Maximum: 4096 MB; HD – Included in configuration |
| Медия, тип | Banner Paper, Card Stock, Dual Web Labels, Envelopes, Labels, Plain paper, Polyester Labels, Vinyl Labels |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 60 – 176 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 550-Sheet Input + 100-Sheet Manual Feed; Maximum: 4500 pages |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 500-sheet output bin |
| ADF | 150-Sheet Automatic Document Feeder, DADF (single pass Duplex) |
| Двустранен печат | Integrated Duplex |
| Консумативи | 17 000-Page Colour (CMY) Cartridges, 22 000-page colour (CMY) cartridges, 33 000-Page Black Cartridge, 55 000-Page Black and Colour (CMY) Cartridges, 8 000-page black and colour (CMY) cartridges |
| Натоварване, стр./месец | 350000 |
| Съвместими операционни системи | Apple OS X, Citrix, Linux, Novell, Unix, Windows |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 559 x 588 x 813 |
| Цвят | Grey-Black |
| Други | Lexmark e-Task 25.4 cm (10-inch) color touch screen |























Reviews
There are no reviews yet.