Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 2.5 × 9 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA PRO-200 |
| Цвят | Photo Cyan |
| Брой страници | up to 275 photos in 10×15 cm or 59 in A3+ size |
| Обем, ml | 12.6 ml |















Reviews
There are no reviews yet.