Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3.1 × 10.1 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon imagePROGRAF PRO-300 |
| Цвят | Matte Black |
| Брой страници | 1750 10×15 cm photos, 270 A3+ photos |
| Обем, ml | 14 ml |













Reviews
There are no reviews yet.