Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет | 2000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 3.5" |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
| Интерфейс | SATA 6Gbps |
| Цвят | N/A |
| Други | Compatibility: PowerEdge R430 / R530 / R730 / R730XD / T430 / T630 |













Reviews
There are no reviews yet.