Additional information
| Weight | 1.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.7 × 21.1 × 3.1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HP |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 180 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 150 |
61.42лв. / 31.40€
Наличност: на склад
| Weight | 1.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.7 × 21.1 × 3.1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HP |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 180 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 150 |