Additional information
| Weight | 0.96429 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 16 cm |
| Производител | EATON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Изх. мощност, VA | 36 |
| Брой изводи | 4 |
| Тип изводи | Barrel adaptators |
| Батерия, тип | 3.7 V/2200 mAh (2 cells); Replaceable batteries, Lithium-ion |
| Технология | On-Line |
| Стандарти | CE, IEC 62040-5-3, IEC 62477-1, IEC/EN 62040-2 |
| Други | 4 Barrel adaptators to connect your device (LED indicator providing information about output voltage or remaining battery capacity; Free standing model |























Reviews
There are no reviews yet.