Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.9 × 3.6 × 12.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | OfficeJet Pro 902x |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to ~ 3 000 pages |
| Обем, ml | 68.72 ml |
100.91лв. / 51.59€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.9 × 3.6 × 12.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | OfficeJet Pro 902x |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to ~ 3 000 pages |
| Обем, ml | 68.72 ml |
Reviews
There are no reviews yet.