Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.9 × 3.6 × 12.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | OfficeJet Pro 901x/902x |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to ~ 2 000 pages |
| Обем, ml | 47.86 ml |
98.74лв. / 50.49€
Наличност: на склад
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.9 × 3.6 × 12.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | OfficeJet Pro 901x/902x |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to ~ 2 000 pages |
| Обем, ml | 47.86 ml |
Reviews
There are no reviews yet.