Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5.5 × 8.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA TS5350/TS5351/TS5352/TS5353 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | Up to 300 pages of A4 / 106 photos (10 x 15 cm) |
| Обем, ml | 12.2 ml |














Reviews
There are no reviews yet.