Additional information
| Weight | 26.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55.2 × 60.5 × 68.2 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Достъпни функции | Copy, Fax, Network), Print, Scan (Color |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 47 |
| Принтер резолюция | 1200×1200 |
| Скенер, тип | Flatbed scanner with ADF; CCD Technology |
| Скенер резолюция | 1200×600 |
| Максимален размер на сканираната област, mm | 215.9 x 355.6 mm |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | A-1b), Archival PDF (A-1a, FTP; File Formats: XPS, Highly compressed PDF, JPEG, JPG, Lexmark Document Solutions Suite (LDSS), PDF, Scan Destinations: e-mail, Searchable PDF, Secure PDF, TIFF, USB Flash drive, USB or Network connected computer |
| Копир скорост черно, копия/мин | 47 |
| Копир резолюция | 1200×600 |
| Мащабиране | 25 – 400 % |
| Факс, тип | ITU T.30, V.34 Half-Duplex |
| Факс резолюция | – |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Памет, страници | – |
| Съкратено набиране | – |
| Групово набиране/ Дестинации | – |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | – |
| Интерфейс | Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), One Internal Card Slot, Rear USB 2.0 Hi-Speed certified port (type A), USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B) |
| Мрежа | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Безжична мрежа | Optional (Marknet N8372 WiFi) |
| Памет, MB | Standard: 2 048 MB / Maximum: 2 048 MB; HD – Included in configuration |
| Медия, тип | Card Stock, Envelopes, Paper Labels, Plain paper, transparencies |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 60 – 120 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Standard: 650 pages; Maximum: 2 300 pages |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Standard: 250 pages; Maximum: 250 pages |
| ADF | 100-Sheet Automatic Document Feeder, DADF (single pass Duplex) |
| Двустранен печат | Integrated Duplex |
| Консумативи | 15 000 -page High Yield Cartridge, 20 000 -page Extra High Yield Cartridge, 25 000 -page Ultra High Yield Cartridge, 6 000 -page Cartridge |
| Натоварване, стр./месец | 175000 |
| Съвместими операционни системи | Mac OS X; Windows; Novell NetWare; Linux; UNIX; Citrix |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 489 x 476.5 x 545 |
| Цвят | Grey-Black |
| Други | Lexmark e-Task 7-inch (17.8 cm) color touch screen |























Reviews
There are no reviews yet.